ЗВІТ про роботу старости сіл Сарнова та Куровечки за 2016 рік

про роботу старости сіл Сарнова та Куровечки

Осацького Юрія Михайловича

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Війтовецької об’єднаної територіальної громади, Регламентом селищної ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Війтовецькою об’єднаною громадою звітую про роботу старости сіл Сарнів та Куровечка за період березня 2016 року по березень 2017 року.

1. Беру участь у засіданнях виконавчого комітету селищної ради. Виконую доручення  селищної ради, її виконавчого комітету, селищного голови, інформую їх про  виконання доручень.
  2. Здійснюю прийом громадян.
  3. Сприяю виконанню на території сіл Сарнова та Куровечки, програми соціально-економічного та культурного розвитку, затверджених рішенням селищної ради.
  4. Веду облік пропозицій членів громади з питань соціально-економічного та культурного розвитку,побутового та транспортного обслуговування.

На даний час в журналі обліку особистого прийому громадян є 107 звернень від громадян, які здебільшого стосуються  ремонту доріг, вуличного освітлення, стихійних сміттєзвалищ,земельні питання. Приймаються від членів громади сіл Сарнів та Куровечка заяви, адресовані органам та посадовим особам селищної ради, передаю їх за призначенням.

1. Здійснюється моніторинг за дотриманням на території сіл Сарнова та Куровечки громадського порядку, за виконанням встановлених рішеннями селищної  ради правил благоустрою території населених пунктів територіальної громади, забезпечую чистоту і порядок.
  2.  В квітні - травні місяці організовано прибирання вулиці Центральна в с. Сарнів , парку в центрі села, територію біля пам’ятників в с. Сарнів та с. Куровечка.
  3. Побілено  електроопори по вул. Центральній , прибрано біля знаку села Сарнів.
  4.  За  кошти СФГ «Яструб» по соціальній угоді відремонтована дорога по вул. Центральній в с. Сарнів, за кошти селищної ради збудовано дорогу по вул. Л.Українки в с. Куровечка, за сприяння інвестора Костюк Н.М.
  5.  Зроблено ямковий ремонт дороги по вул. Першотравнева в с. Куровечка.
  6. Ліквідовано за допомогою спецтехніки невеликі стихійні звалища.
  7. Пофарбовано огорожі біля кладовищ в с. Сарнів та в с. Куровечка.
  8.  Перекрито 640 кв м. даху сільського будинку культури.
  9.  Встановлено на першому поверсі вхідні пластикові двері та вікна за кошти благодійного фонду депутата Сергія Лабазюка «Ми поруч».
  10. У вересні місяці відкрито дитячий садок в с. Сарнів. Ремонт приміщення зроблено за кошти селищної ради , фонду «Ми поруч». За кошти СОК «Війтовецьке», ТОВ «АгроЮгВ» та СФГ «Яструб» придбано дитячі ліжечка, постільна білизна та меблі.
  11. В Сарнівському НВК встановлено 13 вікон та 4 дверей за кошти селищної ради та фонду «Ми поруч».
  12. За кошти фонду «Ми поруч» встановлено дитячий майданчик в с. Куровечка та в с. Сарнів.
  13. По соціальній угоді з ТОВ «Агро Юг В» очищено 9 криниць загального користування в с. Куровечка.
  14. Встановлено електричне опалення сільської бібліотеки в с. Сарнів (100 м.кв).
  15. Забезпечую військовий облік військовозобов’язаних на відповідній території, несу  відповідальність за вчасне їх оповіщення, постійно співпрацюю з виконавчим   комітетом селищної ради із зазначених вище питань.
  16. Видаю довідки у межах наданих повноважень, в 2016 році заведено нові погосподарські книги в кількості –  5 шт.,  з  березня по грудень 2016 року видано 489 довідок.
  17. Здійснюю облік та передаю до виконавчого комітету селищної ради дані показників лічильників, встановлених у адмінприміщеннях, а також  лічильників вуличного  освітлення.
  18. Вчинено 21 нотаріальна дія в т.ч. 13 заповітів та 8 засвідчень підпису.
  19. Видано 47 доручень громадянам с. Сарнів та с. Куровечка
  20. Дотримуюся правил службової етики встановлених законодавчими актами України, актами селищної ради.
  21. Виконую доручення селищної ради та її виконавчого комітету, селищного голови,  заступника селищного голови, звітую про їх виконання
  22. Засвідчую документи та їх копії.