ЗВІТ про роботу старости сіл Павликівці, Мочулинці за 2016 рік

про роботу старости сіл Павликівці, Мочулинці

Гальміз Світлани Петрівни

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Війтовецької об’єднаної територіальної громади, Регламентом селищної ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносин з Війтовецькою  об’єднаною громадою звітую про свою проведену роботу, як старости сіл Павликівці, Мочулинці  за період з  березня 2016 року по  березень 2017 року.

На території сіл Павликівці, Мочулинці здійснює свою діяльність ТОВ «Баркософт Агро-1», керівник Шкрібляк В.Д., є 3 приватних магазини, сільський будинок культури, сільська бібліотека, фельдшерський пункт (відсутній працівник), поштове відділення зв’язку.

Чисельність наявного населення станом на 01.01.2017 року складає 285 осіб, з них:

особи дошкільного віку – 16

шкільного віку – 10

працездатного віку – 101

пенсіонери – 158

багатодітних сімей – 5

учасників АТО – 3

вдови загиблих у ВВВ – 1

учасників бойових дій – 1

інвалідів дитинства – 11

одиноких пристарілих громадян - 5

народилося в 2016році - 6 дітей

померло в 2016 році – 12 осіб

1.  Приймаю участь у засіданнях виконавчого комітету та сесій селищної ради, виконую доручення селищного голови,  виконавчого комітету та інформую їх про виконання .
  2. Здійснюю прийом громадян та проводжу збори членів громади сіл Павликівці, Мочулинці та веду журнал особистого прийому громадян та їх звернень.
  3. Сприяю виконанню на території села Павликівці, села Мочулинці  Війтовецької об’єднаної територіальної громади Програми соціально-економічного та культурного розвитку, затверджених рішенням селищної ради.
  4. Надаю допомогу громадянам сіл в оформлені документів по наданню житлових субсидій, одноразових матеріальних допомог, допомог на оздоровлення та лікування.
  5. Здійснюю облік та передаю до виконавчого комітету селищної ради даних показників лічильників, встановлених у адмінприміщеннях, а також лічильників вуличного освітлення.
  6. Здійснюю контроль за дотриманням на території сіл Павликівці, Мочулинці Війтовецької об’єднаної територіальної громади громадського порядку, забезпечення в них чистоти і порядку.
  7. Здійснюю облік, ведення, зберігання погосподарських книг, видаю довідки, доручення у межах наданих мені повноважень, здійснюю вчинення нотаріальних дій.
  8. Дотримуюся правил службової етики , встановлених законодавчими актами України, актами селищної ради.

Результати роботи за 2016 рік

Село Павликівці

• проведено вуличне освітлення вулиць Центральна, Вишнева, Колгоспна, Набережна, Шкільна, Лесі Українки;
  • викопано 3 свердловини, на вул..Шкільна введено в дію і проводиться забір води;
  • ліквідовано неорганізовані сміттєзвалища;
  • вивезено відсів для ремонту доріг.

Село Мочулинці

• проведено вуличне освітлення вулиць Центральна, Лесі Українки, М.Задвірняка;
  • викопано 2 свердловини, на вул..Лесі Українки введено в дію і проводиться забір води;
  • ліквідовано неорганізовані сміттєзвалища.

План роботи на 2017 рік

Село Павликівці

• завершити монтаж свердловин по вулиці Центральній, Кооперативній;
  • провести грейдерування та ямочний ремонт доріг по вулицях Гагаріна, Козацька, Лесі Українки, Шевченка;
  • провести поточний ремонт обеліска Слави та братської могили;
  • провести благоустрій на сільському кладовищі (фарбування огорожі розчином емульсії, фарбування вхідних воріт);
  • провести благоустрій відведеної території траси М12 Львів – Знаменка
  • провести благоустрій прилеглих територій біля адмінбудинків;
  • завершити монтаж вуличного освітлення по вулицях Шкільна, травнева, Кооперативна, Степова, Гагаріна, Шевченка, Івана Франка;
  • замінити 4 вікна та двері в СБК;
  • провести подвірний обхід та заключити договори на централізований вивіз сміття.

Село Мочулинці

• завершити монтаж свердловини по вул..Центральна;
  • завершити реконструкцію та ремонт обеліска Слави (встановити меморіальні таблички);
  • провести грейдерування та ямочний ремонт доріг по вул..Гагаріна, Козацька, Лесі Українки, М.Задвірняка, Травнева, Набережна, Польова;
  • завершити монтаж вуличного освітлення по вулицях Травнева, Польова, Набережна;

Надалі сподіваємось на взаєморозуміння та підтримку від інвесторів, які орендують земельні паї та підтримку місцевої влади.