ЗВІТ про роботу старости села Зелена за 2016 року

про роботу старости села Зелена

Канарської Жанни Станіславівни

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Війтовецької селищної ради, Регламентом селищної ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Війтовецькою селищною радою звітую про роботу старости села Зелена за період березень місяць 2016 року по  березень 2017 року.

Працюючи з першого дня, я переймаю досвід старших колег, звертаюсь за допомогою до Війтовецького селищного голови та досвідчених працівників апарату Війтовецької селищної ради.

Беру участь у засіданнях виконавчого комітету , сесіях селищної ради , виконую доручення селищної ради , виконавчого комітету , селищного голови , інформую про виконання цих доручень .

Сприяю проведенню передбачених Статутом Війтовецької селищної ради контрольних заходів на території села Зелена Війтовецької селищної ради .

Забезпечую військовий облік військозобов’язаних на території села .

Здійснюю облік , ведення , зберігання по господарських книг , видаю довідки у межах наданих повноважень .

За період роботи, мною видано триста тридцять довідок: (довідки про склад сім’ї, про земельні ділянки на субсидію та акти обстежень), двадцять два доручення, вчинено п'ятнадцять нотаріальних дій .

Щодня з 8.00 год. до 17.15 год. здійснюю прийом громадян, які звертаються з проблемами різного характеру. Надаю рекомендації та консультації. Особистий прийом громадян дає змогу контролювати стан дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту , культури , освіти ,  фізичної культури та спорту , житлово – комунального господарства , реалізації ними права на працю та медичну допомогу  .

Здійснюю моніторинг за дотриманням на території села Зелена Війтовецької селищної ради громадського порядку , станом виконанням встановлених рішеннями селищної ради правил з питань благоустрою населеного пункту , забезпеченням в ньому чистоти і порядку  , а саме на протязі року ( з березня 2016 року по березень 2017 року ) були проведені  наступні роботи :

-  підтримувався задовільний санітарний стан на території населеного пункту ;

-  в належному стані підтримувалась братська могила , обеліск воїнам –

односельчанам та пам’ятник загиблим під час Голодомору 1932 – 33 р.р;

-  була проведена часткова розчистка чагарників на сільському кладовищі та

фарбування огорожі , що змінило у кращий стан сільське кладовище ;

-  проведено ремонт туалету на території сільського клубу та ремонт зупинки

в центрі села ;

-  на протязі березня – квітня 2016 року на території села було ліквідовано

чотири несанкціонованих сміттєзвалища ; проводилась розчистка сільських

вулиць від сміття  та розчистка зелених насаджень вздовж доріг ; побілено

огорожу біля сільського клубу ,  пам’ятників , побілено дерева ;

-  в 2016 році було відновлено дорожнє покриття по вул. Козацькій

протяжністю 1700 м та по вул. Набережній протяжністю 1870 м шляхом

насипання щебеню ;

-  в липні 2016 року проводився поточний ремонт  глядацького залу та фойє

сільського клубу , в серпні місяці цього року були придбані костюми для

учасників художньої самодіяльності ;

-  в серпні місяці 2016 року було проведено свято до Дня села ;

-  на протязі року учасники художньої самодіяльності с. Зелена неодноразово

приймали участь у масових заходах , які проводились на території

Війтовецької селищної ради .

Не допускаю на території села Зелена  Війтовецької селищної ради дій чи

бездіяльності , які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та

держави .

Дотримуюся правил службової етики встановлених законодавчими актами  України , актами селищної ради .

Виконую обов’язки визначені законодавством у сфері соціальної політики для об’єднаної територіальної громади.