ЗВІТ про роботу старости села Видава за 2016 рік

про роботу старости села Видава

Гілевича Валентина Володимировича

У відповідності до Конституцієї та законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про добровільне обєднання територіальних громад, керуючись  актами Кабінету Міністрів України,законодавства України, Статутом Війтовецької селищної об’єднаної територіальної громади, Положенням про старосту села Війтовецької селищної об’єднаної територіальної громади та іншими нормативно-правовими актами, що визначають його статус, порядок діяльності, взаємовідносини, повноваження та відповідальність , звітую про роботу старости села Видава з 15 березня 2016 року по 15 березня 2017 року.

1. Приймав та приймаю  участь в роботі засідань виконавчого комітету селищної ради, представляю інтереси жителів с.Видава, вношу пропозиції, що стосуються планування та виконання завдань виконавчого комітету з питань діяльності підприємств, установ на території села та їх посадових осіб.
  2.  Забезпечую виконання рішень виконавчого комітету селищної ради, виконую доручення виконавчого комітету селищної ради, селищного голови,співпрацюю з керівниками структурних підрозділів селищної ради та  інформую їх про виконання доручень та поставлених завдань.
  3. Беру участь в організації зборів , обговорення наболілих питань громади села, вношу пропозиції у їх внутрішньому вирішені із залученням людей самого села, інформую керівників селищної ради про планомірність виконання робіт та здійснюю перевірку їх виконання. (проведено збори з питань активної участі жителів села в будівництві водогону по вулицях та будівництва розподільчих колодязів)
  4. За даний період в с.Видава побудовано систему центрального водопостачання загальною довжиною 6,5км із підключенням 3 водонапірних башт, одну з яких було встановлено в 2016 році. Загальна довжина побудованого водогону за цей  період – 3100м, з них 800м за власний кошт жителів села, відновлено стару гілку водопостачання довжиною 400м. підключено до центральної системи водопостачання 101 домогосподарство.
  5. Здійснюю моніторинг дотримання прилеглих територій домогосподарств в належному санітарному стані.
  6. Організовував приведення в належний стан 8 стихійних сміттєзвалищ на території села та території місцевого цвинтаря силами жителів села.
  7. Проведено капітальний ремонт приміщення офісу старости с.Видава.
  8. Сприяю виконанню на території с.Видава програм соціально – культурного та економічного розвитку, затверджених рішенням селищної ради.
  9. Узагальнюю пропозиції членів громади з питань соціально – культурного та економічного розвитку, соціально – побутового та транспортного обслуговування його жителів та ставлю до відома селищного голову і виконавчий комітет з цих питань.
  10. Здійснюю прийом громадян с. Видава, моніторинг стану дотримання їх прав і законних інтересів.
  11. Приймаю від жителів с.Видава заяви, прохання, адресовані  посадовим особам селищної ради та передаю їх за призначенням.
  12. Здійснюю облік ,ведення і зберігання погосподарських книг, видаю довідки у межах моїх повноважень. Мною видано 135  довідок , складено 2 акти обстеження житлово-побутових умов,посвідчено 4 довіреності і 4 заповіти .
  13. Забезпечую військовий облік військовозобов’язаних,сприяю завчасному їх повідомленню.
  14. Здійснюю облік і передаю до виконавчого комітету селищної ради показників лічильників , встановлених в адмінприміщеннях, а також водонапірних баштах.
  15. Співпрацюю з органами внутрішніх справ у здійсненні ними завдань та повноважень.
  16. Не допускаю на території села дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади , держави та села.
  17. Дотримуюся правил службової етики, встановлених законодавчими актами України, актами селищної ради.