ЗВІТ про роботу старости села Порохня за 2016 рік

про роботу старости села Порохня

Дрозд Ольги Миколаївни.

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Війтовецької об’єднаної територіальної громади, Регламентом селищної ради ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Війтовецькою об’єднаною громадою звітую про роботу старости села Порохня за період березень місяць 2016 року по  грудень 2016 року.

- Беру участь у засіданнях виконавчого комітету селищної ради. Виконую доручення селищної ради, її виконавчого комітету, селищного голови, інформую їх про виконання доручень.

- Здійснюю прийом громадян та проводжу збори членів громади села Порохня, допомагаю у оформленні документів цих зборів, вношу пропозиції до порядку денного зборів. Організовую виконання рішень зборів членів громади села Порохня та здійснюю моніторинг їх виконання.

- Сприяю виконанню на території села Порохня Війтовецької об’єднаної територіальної громади, Програми соціально-економічного та культурного розвитку, затверджених рішенням селищної ради.

- Здійснюю прийом громадян села Порохня кожного понеділка з 9-ї години до 11 години. Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального-захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.

- Веду облік пропозицій членів громади з питань соціально-економічного та культурного розвитку села Порохня Війтовецької об’єднаної територіальної громади, соціального, побутового та транспортного обслуговування на даний час в журналі обліку особистого прийому громадян є – 28 звернень від громадян, це допомога на лікування -2, земельні питання - 16, оформлення пільг – 2, відсутність води в криницях загального користування -2, оформлення субсидії – 1, прописка на території села-1, переоформлення спадщини - 4, усім громадянам , які звернулись на особистий прийом надано необхідну інформацію та перелік необхідних документів, контактні телефони, адреса;

- Приймаю від членів громади села Порохня заяви, адресовані  органам та посадовим особам селищної ради, передаю їх за призначенням, так протягом звітного періоду від громадян села прийнято – 43 заяви, 18 заяви стосувалися земельних питань , а 23 заяви на матеріальну допомогу для лікування, 12 заяв від учасників АТО на матеріальну допомогу – усі заяви розглянуті, заявникам виділені кошти.

- Здійснюється моніторинг за дотриманням на території села Порохня Війтовецької об’єднаної територіальної громади громадського порядку, станом виконання встановлених рішеннями селищної ради правил з питань благоустрою території населеного пункту територіальної громади, забезпечую чистоту і порядок.

На території села організовувались суботники по благоустрою населеного пункту. Приведено в належний санітарний стан території школи, фельдшерського пункту, обеліска, церкви, парку, автобусних зупинок, вулиць села. На кладовищі закріплено робітника, який підтримує в належному стані територію виділену для здійснення поховань. Встановлено огорожі біля обеліска та погруддя Т.Г. Шевченка, закінчено встановлення огорожі біля сільського клубу. Проводиться поточний ремонт вуличного освітлення.

Організовано централізований вивіз сміття з території села 4 рази в місяць – кожної середи.

-Здійснюю облік, ведення, зберігання погосподарських книг, видаю довідки у межах наданих повноважень, в 2016 році заведено нові погосподарські книги в кількості – 3 шт., видано – 310 довідок, з них на субсидію – 53 довідок, в соціальну службу – 99 довідок, та інші довідки - 158 ( спадщина, працевлаштування, поступлення до навчальних закладів, РЕМ, газ контора, центр зайнятості та ін..).

- Контролюю дотримання правил використання об’єктів комунальної власності територіальної громади, що розташовані на території села Порохня Війтовецької об’єднаної територіальної громади.

- Здійснюю облік та передаю до виконавчого комітету селищної ради дані показників лічильників, встановлених у адмін приміщеннях, а також лічильників вуличного освітлення.

- Надаю практичну допомогу органам самоорганізації населення у виконанні ними своїх завдань та повноважень.

-   Не допускаю на території села Порохня Війтовецької об’єднаної територіальної громади дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави.

- Дотримуюся правил службової етики встановлених законодавчими актами України, актами селищної ради.

- Виконую доручення селищної ради та її виконавчого комітету, селищного голови, заступників селищного голови, звітую про їх виконання.

- Виконую нотаріальні дії в межах своєї компетенції: складаю заповіти, доручення, готую відповідні документи для переоформлення спадщини.

- Засвідчую документи та вірність їх копій.

- Виконую обов’язки визначені законодавством у сфері соціальної політики для об’єднаної територіальної громади.