ЗВІТ про роботу старости села Кривачинці за 2016 рік

З В І Т

про  роботу  старости  села  Кривачинці

Страшнюк  Людмили   Анатоліївни

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом   Війтовецької   об’єднаної територіальної громади, Регламентом селищної ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з  Війтовецькою об’єднаною громадою звітую про роботу старости села  Кривачинці за період   березень місяць 2016 року по 31  грудня 2016 року.

1)Приймаю участь у засіданнях виконавчого комітету та  сесіях  ВІйтовецької  селищної ради. Виконую доручення селищної ради, її виконавчого комітету, селищного голови, інформую  їх  про виконання  доручень, вручаю повідомленя-рішеня про сплату податку за землю, повідомлення на субсидії, надання матеріальних допомог  тощо.

2) Здійснюю прийом громадян та  проводжу  збори  членів  громади  села Кривачинці,вношу  пропозиції  до порядку  денного  зборів.

3) Сприяю  виконанню  на  території  населеного пункту  Кривачинці  Програми  соціально-економічного  та  культурного  розвитку ,затвердженої  рішенням селищної ради. Веду облік та узагальнюю пропозиції членів громади з питань соціально- економічного та культурного розвитку села  Кривачинці,  побутового та транспортного обслуговування .

4)Приймаю від жителів громади села  Кривачинці заяви, адресовані посадовим особам селищної ради та передаю їх за призначенням.

5)Здійснюється  моніторинг за дотриманням  на території  села Кривачинці  Війтовецької   об’єднаної  територіальної  громади громадського порядку , станом  виконання  встановлених  рішеннями  селищної ради  правил з питань  благоустрою  території  населеного  пункту  територіальної громади,забезпечую  чистоту  і порядок.

Так  у  квітні місяці  2016 року  було   організовано  весняну  толоку  по санітарній  очистці  території  населеного  пункту  і кладовища. Силами  жителів  села  в  кінці  квітня проводилася  санітарна  очистка  вулиць  населеного  пункту, прибрано  територію  центру  села,упорядкована  територія   сільського кладовища,братська  могила  та місця  почесних поховань. Прибрано  та  пофарбовано  автобусну  зупинку.

Частково проведено  ремонт  дороги  по вул.Скалацького.

По  вул.8-березня  проведено  вуличне  освітлення.

По вул.8-Березня ,вул.Гагаріна  та вул. Скалацького  розпочато  будівництво  водогону.

У квітні  місяці  2016 року  здійснено  ремонт  водонапірної  башти  та  прибрано  прилеглу  до неї  територію.

Регулярно  проводиться  робота  по охороні  навколишнього  середовища.

6)Сприяю  проведенню  передбачених  Статутом  Війтовецької  об’єднаної територіальної  громади  контрольних  заходів  на території  села Кривачинці.

7)Забезпечую  військовий  облік військовозобов’язаних  на відповідній  території,несу  відповідальність  за вчасне  їх  оповіщення ,постійно  співпрацюю  з виконавчим  комітетом  селищної ради із зазначених  вище питань ,також  подаю  списки  юнаків,учасників  АТО і т.д.

8)Здійснюю,облік ,ведення,зберігання  по господарських книг,видаю довідки  у межах  повноважень ,в 2016  році  заведено  нові  погосподарські  книги  в кількості  -4 шт.,видано-505  довідок,з них  на субсидію -120 довідок , в соціальну  службу – 256 довідок,та  інші  довідки  ,це на  роботу ,школу ,на поступлення   та інші. Допомагаю  населенню в оформленні  документів  на  матеріальну допомогу   та субсидію, надаю  консультацію  по різних  питаннях.

9)Здійснюю облік  та  передаю  до  виконавчого  комітету  селищної ради дані  показників  лічильників ,встановлених  у  адміністративних  приміщеннях,а також  лічильників  вуличного  освітлення.

10)Не  допускаю  на території  с.Кривачинці  Війтовецької  об’єднаної  територіальної  громади  дій чи  бездіяльності ,які  можуть  зашкодити  інтересам  територіальної  громади  та держави.

12)Дотримуюся   правил  службової  етики  встановлених  законодавчими  актами  України ,актами  селищної ради.

13)Здійснюю  нотаріальні  дії,засвідчую  документи  та  їх  копії,також  видаю  довіреності.

14). Окрім цього мною ведеться облік особистого прийому громадян, за 2016  рік прийнято 135 жителів  населеного пункту. Жителі села звертаються в основному із найгострішими проблеми сьогодення: – відсутність свердловин та водомережі; – незадовільний стан доріг, провести капітальний ремонт доріг; – стихійні сміттєзвалища;  – відсутність вуличного освітлення  на вулицях  Миру ,Молодіжна,Гагаріна ,Скалацького ,Свободи; – порядок оформлення субсидій;-земельні питання.

Здійснюю  моніторинг  стану  дотримання  прав  і законних  інтересів  громадян  у сфері  соціального-захисту,культури ,освіти ,фізичної культури  та спорту ,житлово-комунального  господарства,реалізації  права  на працю  та медичну  допомогу.

15)Виконую  обов’язки  визначені  законодавством  у сфері  соціальної політики  для об’єднаної  територіальної  громади.

16)Надаю  практичну  допомогу  органам  самоорганізації  населення  у  виконанні  ними  своїх  завдань  та повноважень.