ЗВІТ про роботу старости села Криштопівка за 2016 рік

про роботу старости села Криштопівка

Смаруня Сергія Аскольдовича

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Війтовецької об’єднаної територіальної громади, Регламентом селищної ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Війтовецькою об’єднаною громадою звітую про роботу старости села Криштопівка за 2016 рік.

1. Беру участь у засіданнях виконавчого комітету селищної ради. Виконую доручення селищної ради, її виконавчого комітету, селищного голови, інформую їх про виконання доручень.
  2. Здійснюю прийом громадян.
  3. Сприяю виконанню на території села Криштопівка Війтовецької об’єднаної територіальної громади  програм соціально-економічного та культурного розвитку, затверджених рішенням селищної ради.
  4. Веду облік пропозицій членів громади з питань соціально-економічного та культурного розвитку села Криштопівка Війтовецької об’єднаної територіальної  громади, соціального, побутового та транспортного обслуговування .

На даний час в журналі обліку особистого прийому громадян є 28 звернень від громадян, які здебільшого стосуються ремонту доріг, вуличного освітлення, стихійних звалищ (майже усі такі невеликі стихійні звалища прибрано), приватизації земельних ділянок (надано необхідну інформацію, контактні телефони, адреси).

1. Приймаю від жителів села Криштопівка заяви, адресовані органам та посадовим особам селищної ради та передаю їх за призначенням.
  2. Здійснюю моніторинг за дотриманням на території села Криштопівка громадського порядку, станом виконання встановлених рішенням селищної ради правил з питань благоустрою території населеного пункту територіальної громади, забезпечую чистоту і порядок.

В квітні місяці організовано людей для прибирання найзасміченішого відрізку на автодорозі М12, яка прилягає до села, було вирубано кущі і зібрано 35 мішків сміття. Ліквідовано за допомогою спецтехніки стихійні звалища.

В квітні було побілено електроопори, прибрано біля школи, адмінбудинку, клубу, пам’ятника загиблим воїнам, сільського кладовища, знаку села Криштопівка.

Проводимо централізований вивіз сміття та побутових відходів 4 рази в місяць кожну п’ятницю.

За допомогою благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» на автодорозі М12 було встановлено автобусну зупинку.

В вересні місяці було завершено роботи по освітленню села, був проведений капітальний ремонт доріг по вулицях Богдана Хмельницького, Володимира Маняка, Миру.

Було проведено капітальний ремонт системи опалення та приміщення школи в двох кімнатах, які були переобладнані під дитячий садок (був відкритий 05.10.2016року). за рахунок селищної ради та спонсорів було придбано меблі для облаштування дитсадка. В приміщенні школи замінено 11 вікон та двоє дверей, встановлено внутрішній туалет, на кухню придбано холодильник.

Також в 2016 році було виготовлено проектно – кошторисну документацію для будівництва водогону в с.Криштопівка та закуплено матеріали для його проведення.

1. Забезпечую військовий облік військовозобов’язаних на відповідній території, несу відповідальність за вчасне їх оповіщення, постійно співпрацюю з виконавчим комітетом селищної ради із зазначених вище питань.
  2. Здійснюю облік, ведення і зберігання погосподарських книг, видаю довідки у межах наданих повноважень. У 2016 р. заведено нові погосподарські книги в кількості 3-х штук, видано 465  довідок.
  3. Здійснюю облік та передаю до виконавчого комітету селищної ради даних показників , встановлених у адмінприміщеннях, а також лічильників вуличного освітлення.
  4. Дотримуюся правил службової етики, встановлених законодавчими актами України, актами селищної ради.
  5. Виконую доручення селищної ради та її виконавчого комітету , селищного голови, заступників селищного голови, звітую про їх виконання.
  6. Вчиняю нотаріальні дії з питань віднесених законом до відання виконавчого комітету Війтовецької селищної ради у с. Криштопівка Війтовецької об’єднаної територіальної  громади.
  7. Засвідчую документи та їх копії.