ЗВІТ про роботу старости села Бронівка за 2016 рік

про роботу старости села Бронівка

Тичинського Анатолія Антоновича

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Війтовецької об’єднаної територіальної громади, Регламентом селищної ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Війтовецькою об’єднаною громадою звітую про роботу старости села Бронівка за 2016 рік.

1. Брав та братиму активну участь у засіданнях виконавчого комітету селищної ради. Виконую доручення селищної ради, селищного голови, інформую про виконання доручень.
  2. Беру активну участь і організовую збори громади с. Бронівка. Організовую і вношу пропозиції до порядку денного зборів та здійснюю моніторинг їх виконання.

В с. Бронівка  були проведенні неодноразово збори по питанню подачі питної води по селі. А також неодноразово проведені збори по питанню організації та заведенні центрального водогону по вул. Шевченка, Українська, Трудова.

1. Сприяю виконанню на території с. Бронівка програм соціально-економічного та культурного розвитку затверджених рішенням селищної ради. Вношу до виконавчого комітету пропозиції з цих питань.
  2. Здійснюю прийом громадян с. Бронівка 3 рази на тиждень., один з них до 19.00год. Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів. У вихідні дні також зустрічаюся з громадою села, якщо вони цього потребують.
  3. Веду облік та узагальнюю пропозиції членів громади з питань соціально-економічного та культурного розвитку с. Бронівка Війтовецької об’єднаної територіальної  громади, соціального, побутового та транспортного обслуговування його жителів.
  4. Приймаю від членів громади с. Бронівка адресовані органам та посадовим особам селищної ради, передаю їх за призначенням. А також за проханням громади с. Бронівка передаю заяви , колективні звернення, клопотання в Волочиський РЕМ по питанню заміни опорів ліній електропередач зовнішнього освітлення.
  5. Здійснюю моніторинг та несу особисту відповідальність за підтримання в належному стані благоустрою с. Бронівка Війтовецької об’єднаної територіальної  громади. Забезпечую чистоту і порядок , організовую людей для прибирання території села. Так було вирубано кущі, зібрано сміття по вул. Шкільна біля фельдшерсько-акушерського пункту.

- Відновлено дитячий майданчик та покрашено.

- Встановлено дитячий майданчик за сприянням народного депутата Сергія Лабазюка.

- Вирізано сухі ялинки біля школи, пам’ятника.

- Зроблено ремонт біля пам’ятника ВВв та обеліска визволителям села.

- Розчищено кладовище, пофарбовано огорожу.

- Постійно обкошується вулиці села, кладовище.

- Демонтовано старий насос башти БР – 15 та встановлено новий.

- Зроблено ревізію БР-15 та почищено.

- Проводився ремонт вуличного водогону та засувок Ф-125.

- Проведено топографію населеного пункту.

- Зроблено ремонт підлоги з встановленням плитки  в танцювальному залі СБК.

- Проведено ремонт бібліотеки, кімнат відпочинку та перукарні.

- Пожарним автомобілем промито 6 колодязів.

- Зроблено ремонт та побілку заборів біля адмінбудинку ради, школи, пам’ятника.

- Перекрито будиночок артсвердловини.

- До дня села закуплено музичний центр, мікрофони, на 12 тис. грн..

- Було завезено 300 т відсіву для ремонту доріг вул. Шевченка, Шкільна, Трудова, Українська.

- По соцугодах на ремонт дороги Війтівці – Бронівка завезено 150 тон відсіву-щебнем ФГ «Баркософт Агро» та 60 тон ФГ «Поділля Агро Д».

1. Забезпечую військовий облік військовозобов’язаних на відповідній території, несу відповідальність завчасне їх оповіщення. Також подаю списки юнаків з 1992 р.н. по 2002 р.н. та учасників АТО.
  2. Здійснюю облік ведення і зберігання по господарських книг, видаю довідки у межах наданих повноважень.

У 2016 р. заведено нові по господарські книги в кількості 2-х штук,

видано 402  довідки , складено 12 актів, прийнято 146 громадян по різних питаннях.

1.  Здійснюю облік і передаю до виконавчого комітету селищної ради даних показників електролічильників та лічильників газу.
  2. Не допускаю на території с. Бронівка дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави.
  3. Дотримуюся правил службової етики, встановлених законодавчими актами України, актами селищної ради.
  4. Виконую доручення селищної ради та її виконавчого комітету , селищного голови, заступника селищного голови, звітую про їх виконання.
  5. Вчиняю нотаріальні дії з питань віднесених законом до відання виконавчого комітету Війтовецької селищної ради у с. Бронівка Війтовецької об’єднаної територіальної  громади.
  6. Засвідчую документи та їх копії, що видаються мною в с. Бронівка.