ЗВІТ про роботу старости села Бокиївка, с.Медведівка за 2016 рік

про роботу старости села Бокиївка, с.Медведівка

Сніцара Володимира Михайловича

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Війтовецької об’єднаної територіальної громади, Регламентом селищної ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Війтовецькою селищною радою, звітую про роботу старости сіл Бокиївка,с.Медведівка, за період 15 березня 2016 року по 31 грудня 2016року.

1. По-перше: беру участь у засіданнях виконавчого комітету Війтовецької селищної ради. Виконую обовязки покладені на мене Війтовецькою селищною радою, її виконавчим комітетом, виконую покладені на мене доручення селищного голови, його заступниками, інформую про їх виконання.
  2. Сприяю виконанню на території сіл Бокиївка, с.Медведівка, Війтовецької селищної ради, Програми соціально-економічного та культурного розвитку, затверджених рішенням Війтовецької селищної ради.
  3. Приймаю пропозиції жителів громади з питань соціально-економічного та культурного розвитку сіл Бокиївка, с.Медведівка, Війтовецької селищної ради, соціального, побутового обслуговування, благоустрою, це ліквідація стихійних сміттєзвалищ, вуличне освітлення, ремонт доріг, забезпечення населення питною водою.
  4. Здійснюю особистий прийом громадян жителів сіл Бокиївка, с.Медведівка сприяю здійсненню їхніх прав та законних інтересів у сфері соціального-захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу, земельних питань.
  5. Здійснюю контроль за дотриманням на території сіл Бокиївка, с.Медведівка Війтовецької селищної ради громадського порядку, також за станом виконання встановлених рішеннями селищної ради правил з питань благоустрою території населених пунктів с.Бокиївка,с.Медведівка.

Так протягом квітня місяця 2016 року організовано людей для прибирання територій  сіл Бокиївка, с.Медведівка. Силами населення цих сіл в  квітні 2016 року, прибрано території сіл Бокиївка, с.Медведівка, упорядкована територія кладовищ, пам’ятник загиблим воїнам-односельчанам в Другій світовій війні, пам'ятні знаки Голодомору, Постійно упорядковувались території біля адмінбудинку, Будинку культури, медпункту біля пам’ятника Невідомому солдату та пам’ятних знаків Голодомору.

Постійно прибиралася від сміття територія уздовж шосейної дороги  та автобусні зупинки. Навесні проводилася побілка дерев біля шосейної дороги.

6)За сприяння Війтовецької селищної ради, проведено реконструкцію системи опалення та водопостачання в Бокиївській ЗОШ І-ІІ ступеня, і на початок навчального року при школі відкрито дитячий садочок, який відвідують16 діточок.

В школі навчається 35 учнів. Працівниками Навчально-виховного комплексу прилегла територія завжди утримується в належному стані.

На території громади 1 соціальний працівник на обслуговуванні,

якого7 одиноких та одиноко проживаючих осіб.

7) За співпраці з ТОВ «Волочиськ-Агро», в рахунок соціального партнерства, надавалася допомога в проведенні Свята Села Бокиївка та Медведівка. В липні  2016 року, на звернення жителів сіл Бокиївка, с.Медведівка було викопано 2  глибоководні криниці, для забезпечення жителів с.Бокиївки, та с.Медведівка питною водою.

Жителями Бокиївка та Медведівка для допомоги в зону АТО, проводилося збирання теплих речей, картоплі, товарів та продуктів харчування, за що ми їм щиро вдячні!

8) Я  також співпрацюю з виконавчим комітетом селищної ради із питань забезпечення обліку військовозобов’язаних та оповіщення їх із зазначених вище питань, подавалися  списки:  юнаків з 1990р -2000р.,  учасників АТО  і  т.д.

9.Здійснюю облік та передаю до виконавчого комітету селищної ради даних показників лічильників, встановлених у амін приміщеннях, а також лічильників вуличного освітлення.

10.Ведеться погосподарський облік, здійснюється зберігання  та облік погосподарських книг, видаються довідки у межах наданих мені повноважень.

11.)в 2016 році зареєстровано вхідної документації – 35, зареєстровано вихідної документації – 115, з них 14 актів обстеження проживання громадян для надання соціальних гарантій . Видано 712 довідок та в тому числі 19 витягів з погосподарських книг села Бокиївка та Медведівка.

12.)За 2016 рік вчинено 94 нотаріальні дії: з них видано 78 довіреностей, 4 засвідчення справжність підпису, складено та посвідчено 7 заповітів, видано 5 дублікатів заповіту,  а таж відправлено – 13 заяв в Хмельницьку філію ДП «Національні інформаційні системи» на отримання витягу про реєстрацію в Спадковому реєстрі, і отримано – 13 витягів про реєстрацію в Спадковому реєстрі.

13).Засвідчувались інші  документи та їх копії.

14.)У своїй роботі  я керуюся законодавчими актами України, актами Війтовецької селищної ради. Виконую доручення Вйтовецької селищної ради та її виконавчого комітету, селищного голови, його заступників, звітую   про їх виконання, здійснюю надання інформації  та виконую  інші обов’язки визначені законодавством України в межах своїх повноважень.