Заступник Війтовецького селищного голови

Свистун Володимир Михайлович

Народився 11 червня 1977 р в с. Гречана Волочиського району Хмельницької області.

В 1992 році закінчив Війтовецьку неповну середню школу. В 1994 році закінчив Писарівську загальноосвітню школу І-ІІІ ст .

З 1994 року по 1995 рік навчався в Волочиському ПТУ № 21 за спеціальністю електрик.

З 1995 року по 1996 рік служба в Збройних Силах України.

З 1994 року по 2004 рік навчався у Львівському державному аграрному університеті на землевпорядному факультеті на заочному відділенні.

Працював робочим Війтовецького сільськогосподарського підприємства, водієм ВАТ «Надія», головою фермерського господарства «Дмитро», спеціалістом першої категорії Волочиського районного відділу земельних ресурсів,  провідним спеціалістом Старокостянтинівського міжнародного відділу з  контролю за використанням та охороною земель в Хмельницькій обл., головним спеціалістом центрального регіонального відділу з контролю за використанням та охороною земель в Хмельницькій обл..

З 2010 р. – завідуючим, а згодом  головним спеціалістом сектору Державної інспекції  з  контролю за використанням та охороною земель Управління Держкомзему у Волочиському р-ні, Хмельницької обл..

Одружений.

3 2016 року - обраний заступником голови Війтовецької селищної ОТГ.