Оприлюднення проектів

Дата оприлюднення 27.04.2017р.

про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік»

Проект рішення Війтовецької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік» розроблено  постійною комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок податків і зборів та надходжень до місцевого бюджету на 2018 рік.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено протягом 5 робочих днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті Війтовецької селищної ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 31252, вул. Героїв України, смт.Війтівці Волочиський район, Хмельницька область, т.9-52-46, e-mail: viitivrada@ukr.net

Голова постійної комісії з питань планування

фінансів, бюджету, соціально-економічного

розвитку                                                                                                                       О.Чернюк