15 Вересня, 2023 р., 09:44
Шановні жителі Війтовецької громади, орієнтовно з 15.09.2023 року розпочинається проведення планової пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків єнотовидних собак) проти сказу. Розповсюдження вакцини проводитиметься шляхом ручного розкладання принад з вакциною за межами населених пунктів на узліссях, узбіччі доріг, біля річок, сільськогосподарських угідь. Тривалість проведення пероральної імунізації залежатиме від погодних умов.
14 Вересня, 2023 р., 14:12
Працівники Війтовецької селищної ради на чолі з головою Ігором Степанюком приєдналися до цієї акції, взявши участь у наведенні порядку на території селища. Перед початком прибирання всі працівники селищної ради пройшли повний інструктаж з протимінної системи.
14 Вересня, 2023 р., 07:57
Національний банк України ініціює нову хвилю благодійної акції "Смілива гривня".
14 Вересня, 2023 р., 07:54

13 Вересня, 2023 р., 11:18
Напередодні, 12 вересня 2023 року, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець в онлайн-форматі провів, організовану Асоціацією міст України, зустріч з представниками органів місцевого самоврядування.
05 Вересня, 2023 р., 08:05