26 Жовтня, 2023 р., 12:44
Підтвердження записів про стаж у трудовій книжці.
26 Жовтня, 2023 р., 12:43
          Державна податкова служба України постійно отримує інформацію про факти господарської діяльності без державної реєстрації та вкотре нагадує громадянам про необхідність реєстрації суб’єктами господарювання у випадку здійснення системної господарської діяльності з продажу товарів (надання послуг) та платникам податків, які здійснюють діяльність за допомогою інтернет магазинів, – про необхідність застосування РРО/ПРРО та видачі відповідних розрахункових документів.
20 Жовтня, 2023 р., 14:25
У приміщенні Війтовецької селищної ради 24 жовтня 2023 року об 10-00 годині відбудеться виїзний прийом громадян начальником Хмельницької районної військової адміністрації Катеренчуком Анатолієм Федоровичем.
13 Жовтня, 2023 р., 14:05
За результатами розгляду позову Волочиської окружної прокуратури до бюджету Війтовецької селищної ради буде стягнено безпідставно збережені кошти орендної плати в сумі 208 тис. грн.
12 Жовтня, 2023 р., 13:16
До уваги платників податків — фізичних  осіб щодо мінімального податкового  зобов’язання