Вітання зі святом Дня працівника сільського господарства

Шановні трудівники, ветерани, заслужені працівники сільськогосподарського виробництва!

Щиро і сердечно вітаємо вас з Днем працівників сільського господарства.

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже від результатів роботи аграрної галузі вирішальною мірою залежить соціально-економічне становище країни та її регіонів, продовольча безпека, потужність і сила нашої держави.

Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими посівами, першими паростками озимих, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї.

Нехай під сонячним небом на українських ланах завжди колосяться щедрі врожаї, а в кожній оселі буде духмяний хліб на столі та добробут!

З повагою Виконавчий комітет Війтовецької селищної ради.