6 липня  2016 року в залі Війтовецького будинку культури відбулася 8 сесія Війтовецької селищної ради.

Дата: 08.07.2016 13:38

На сесії були розглянуті 146 питань різного характеру. Були запрошені голова Волочиської райдержадміністрації Пазюк С.М,  депутат обласної ради Саланський А.М., та помічник народного депутата С.Лабазюка Горобець М.В. Найбільш важливим із них було про затвердження проекту "Придбання спецтехніки для покращення матеріально - технічної бази та потреб комунального підприємства " Поділля- К" та затвердження цільових програм  Війтовецької селищної ради Хмельницької області.  Усі питання були розглянуті депутатами і прийняті відповідні рішення. Конкретніше з матеріалами 8 сесії можна ознайомитись на офіційному сайті селищної ради Війтовецької ОТГ.