Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Дата: 09.11.2016 10:07

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.
 Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.
   Жителі Війтовецької громади вдячні вам за відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність, сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку джерел духовності, за невтомний творчий пошук. Без ваших ініціатив, докладених зусиль, і безпосередньої участі не обходиться жодне свято, жодна культурно-мистецька подія. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим примножуєте велич нашого краю, возвеличуєте рідну Україну!
   Бажаємо вам щедрих творчих ужинків, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну всім нам працю. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість нових перемог.
    Здоров’я, добра, благополуччя вам і вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги!

З повагою виконавчий комітет Війтовецької селищної ради !!!