Урочистості до дня місцевого самоврядування

Дата: 09.12.2016 13:24

В Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.
Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство. Це давня слов’янська і давньоруська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною - владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства.
       7 грудня у Війтовецькому будинку культури відбулися урочисті збори до Дня місцевого самоврядування. Захід зібрав ввесь виконавчий комітет селищної ради, сільських старост, депутатів та просто гостей свята. Лунала музика, звучали привітання, а кращим працівникам вручали відзнаки.