ПОЗДОРОВЛЕННЯ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Відзначення останнього дзвоника — чудова шкільна традиція, справжнє свято, хоча його немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини.

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання. Випускники, яких у цьому році 79, сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле, самостійне життя. Для інших – це прихід літніх канікул, що дадуть змогу відпочити, загартувати себе, набратися сил. Свято останнього дзвоника – це  значна подія. Адже майбутнє нашої громади ми передусім, пов’язуємо з розвитком освіти. Від того, яким увіллється у виробничий, творчий процес молоде покоління, вирішальною мірою залежатиме доля кожного юнака та дівчини, доля громади і країни.

У цей святковий день хочеться висловити слова щирої вдячності усім працівникам освіти та педагогам, які своїми ідеями, натхненнями та працьовитістю творять наше майбутнє. Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. В цьому році, завдяки вашим старанням у нас є 23 випускники 11-их класів та 56 випускників 9-их.

Дорогі випускники! Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Бажаю кожному з вас впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети.

По-особливому урочистий цей день і для батьків, дідусів та бабусь. Вони пройшли роки шкільного життя разом з вами, раділи успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

З найкращими побажаннями,

селищний голова Ігор Степанюк